lubiezwiedzac.pl

    Opis portalu

Konkurs

Patronat medialny:


dCamera.pl  Miasto i ludzie Podlasie24  Przemyskie info Portal przemyski  Nowiny.pl bbfan.pl  radom24.pl TwojRadom.pl

 


Regulamin konkursu fotograficznego
pt.: Polska na fotografiach!Konkurs skierowany jest do wszystkich osób, dla których utrwalanie na fotografiach klimatycznych miejsc i ulotnych chwil sprawia przyjemność, a pokazanie swoich dzieł innym dostarcza satysfakcję. Chcemy, by nasz konkurs przyczynił się do rozpropagowania miejsc wartych zobaczenia, chcemy dzięki Wam, Uczestnikom konkursu pokazać potencjał turystyczny różnych regionów Polski. Konkurs Polska na fotografiach! podzielony jest na dwie tury. Pierwsza tura potrwa do końca maja 2018, a Uczestnicy cyklicznie, co miesiąc mogą zgłaszać swoje zdjęcia do konkursu. Natomiast druga, finałowa tura odbędzie się w czerwcu 2018 roku. Na zwycięzcę konkursu czeka nagroda główna – aparat fotograficzny EasyPix W1400 Active Blue, a na uczestników Finału prestiżowe tytuły Laureatów Konkursu Polska na fotografiach!.

Organizatorem konkursu jest portal turystyczny www.lubiezwiedzac.pl.

Termin rozpoczęcia konkursu: 02.11.2017

Termin zakończenia konkursu: 30.06.2018


1. Aby stać się Uczestnikiem konkursu należy dodać min. 3 zdjęcia w jednym z konkursowych miesięcy do portalu za pomocą formularza dostępnego na stronie: http://lubiezwiedzac.pl/dodaj-obrazek. Zdjęcia zaakceptowane do konkursu w danym miesiącu są umieszczone na stronie głównej portalu.

3. Dodanie zdjęcia przez Uczestnika jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

4. Uczestnicy mogą zgłaszać zdjęcia, które są ich własnością i posiadają do nich prawa autorskie. Każdy Uczestnik może zgłosić do konkursu nieograniczoną ilość zdjęć, oraz uczestniczyć w eliminacjach w każdym z konkursowych miesięcy.

5. Zdjęcia muszą być zgodne z tematyką portalu tzn. przedstawiać fotografie prezentujące np.: ciekawostki z miast, zabytki, zamki, obiekty sakralne, atrakcje turystyczne, krajobrazy lub szlaki turystyczne z terenu Polski. Fotografie niezwiązane z tematyką będą usuwane przez Organizatora bez podania przyczyny.

6. Dodawanie zdjęć wykonanych przez inne osoby jest zabronione, a uczestnik ponosi pełną odpowiedzialność za zgłoszone do konkursu fotografie i naruszenie praw osób trzecich.

7. W przypadku naruszenia obowiązującego prawa, a także praw osób trzecich, Organizator konkursu zastrzega sobie możliwość usunięcia zdjęcia z portalu oraz wykluczenia z udziału konkursie w dowolnym momencie jego trwania, bez informowania o tym fakcie Uczestnika.

8. Zdjęcia zgłoszone do konkursu pozostają własnością Uczestnika, Organizator zastrzega sobie prawo do ewentualnego wykorzystania tych zdjęć w celach marketingowych i promocyjnych portalu.

9. Laureata konkursu wyłoni głosowanie Finałowe poprzedzone turami eliminacyjnymi.

10. Konkurs składa się z siedmiu tur eliminacyjnych i Finału. Miesiące eliminacyjne, w których można zgłaszać swoje fotografie to: listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj.

11. W każdym miesiącu eliminacji spośród nadesłanych zdjęć zostanie udostępnionych do głosowania 10 fotografii wybranych przez Organizatora. Zdjęcie, które raz już uczestniczyło w głosowaniu miesiąca, nie może być powtórnie zgłoszone do głosowania w kolejnym miesiącu.

12. Dziesięć wybranych przez redakcję portalu fotografii z danego miesiąca będzie zamieszczonych na facebookowym Fan Pagu portalu i udostępnionych do głosowania. Głosowanie będzie imienne z możliwością oddania jednego głosu na jedną fotografię, poprzez Polubienie zdjęcia. Dwie fotografie z każdego miesiąca eliminacji z największą liczbą Polubień pod zdjęciem awansują do finału.

13. Głosować można od 1 do 10 dnia każdego miesiąca. (tzn. na fotografie z marca – głosowanie od 01 do 10 kwietnia, itd.). Ogłoszenie wyników następuje w kolejnym roboczym dniu.

14. W Finale do głosowania zostanie udostępnionych 14 fotografii, po dwa zdjęcia z każdego miesiąca eliminacji, które otrzymały największą liczbę Polubień. Laureatem konkursu zostanie fotografia, która w Finale osiągnie największą liczbę Polubień.

15. Głosowani finałowe potrwa od 20 do 30 czerwca 2018 r. ogłoszenie wyników 01.07.2018 r.

16. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące konkursu będą podawane na Fan Pagu portalu.

17. Uczestnik wyraża zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji o konkursie.

18. W przypadku wygranej, Uczestnik jest zobowiązany podać Organizatorowi dane, które umożliwią wysłanie nagrody.

19. Nagroda nie może być wymieniona na gotówkę, ani na inne nagrody rzeczowe. Zwycięzca, który nie wysłał informacji umożliwiających wysłanie nagrody w ciągu 14 dni lub po wysłaniu nagrody pocztą nie odebrał nagrody w ciągu 14 dni traci do niej prawo.

20. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za skuteczność dostarczenia wiadomości e-mail.

21. Nagrodą w konkursie jest aparat fotograficzny EasyPix W1400 Active Blue.*

Easypix Aquapix W1400 Active
* - Aparat Easypix Aquapix W1400 Active to mały, prawdziwie kompaktowy aparat, który można zabrać wszędzie. Aparat jest odporny na wodę do głębokości nawet 3 metrów, dzięki czemu można robić zjawiskowe zdjęcia pod taflą wody. 12-megapikselowa matryca pozwoli uzyskać dobrej jakości zdjęcia oraz filmy. Ponadto urządzenie wyposażone jest w dwa wyświetlacze, tylny i przedni do robienia zdjęć „selfie“. Słowem idealny aparat na wakacje!


Mamy pierwszych finalistów!Za nami pierwsza odsłona eliminacji naszego konkursu i miło nam poinformować, iż z miesiąca listopada do Finału dostały się fotografie Widok i Witryna. Gratulujemy!

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie zapisywane na urządzeniu końcowym w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych i reklamowych. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystanie plików cookie, zmień ustawienia swojej przeglądarki. OK, rozumiem