lubiezwiedzac.pl

    TU BYŁEM - wakacyjny konkurs!

Konkurs

Regulamin konkursu fotograficznego
pt.: Najlepsze zdjęcie miesiąca!Organizatorem konkursu jest portal turystyczny www.lubiezwiedzac.pl.

Termin rozpoczęcia konkursu: 01.07.2017

Termin zakończenia konkursu: do 10.08.2017

1. Uczestnikiem konkursu może być osoba pełnoletnia, mająca zdolność do czynności prawnych i posiadająca konto na portalu www.lubiezwiedzac.pl.

2. Aby stać się Uczestnikiem konkursu należy dodać zdjęcie/zdjęcia do portalu za pomocą formularza dostępnego na stronie: http://lubiezwiedzac.pl/dodaj-obrazek. Zdjęcia zaakceptowane do konkursu w danym miesiącu są umieszczone na stronie głównej.

3. Dodanie zdjęcia przez Uczestnika jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

4. Uczestnicy mogą zgłaszać zdjęcia, które są ich własnością i posiadają do nich prawa autorskie. Każdy Uczestnik może zgłosić do konkursu nieograniczoną ilość zdjęć.

5. Zgłaszanie zdjęć wykonanych przez inne osoby jest zabronione.

6. Uczestnik ponosi pełną odpowiedzialność za zgłoszone do konkursu fotografie.

7. Uczestnik ponosi pełną odpowiedzialność za naruszenie praw osób trzecich.

8. W przypadku naruszenia obowiązującego prawa, a także praw osób trzecich, Organizator konkursu zastrzega sobie możliwość usunięcia zdjęcia z portalu oraz wykluczenia z udziału konkursie w dowolnym momencie jego trwania, bez informowania o tym fakcie Uczestnika.

9. Zdjęcia muszą być zgodne z tematyką portalu tzn. przedstawiać fotografie prezentujące np.: ciekawostki z miast, zabytki, zamki, obiekty sakralne, atrakcje turystyczne, krajobrazy lub szlaki turystyczne z terenu Polski. Fotografie niezwiązane z tematyką będą usuwane przez Organizatora bez podania przyczyny.

10. Zdjęcia zgłoszone do konkursu pozostają własnością Uczestnika, Organizator zastrzega sobie prawo do ewentualnego wykorzystania tych zdjęć w celach marketingowych i promocyjnych portalu.

11. Konkurs składa się z wyboru najlepszej fotografii nadesłanej w danym miesiącu.

12. Z każdego miesiąca zostaje udostępnionych do głosowania 10 fotografii wybranych przez Organizatora. Zdjęcie, które raz już uczestniczyło w głosowaniu miesiąca, nie może być powtórnie zgłoszone do głosowania w kolejnym miesiącu.

13. 10 wybranych fotografii z danego miesiąca będzie zamieszczonych na facebookowym Fan Pagu portalu i udostępnionych do głosowania. Głosowanie będzie imienne z możliwością oddania jednego głosu na jedną fotografię, poprzez Polubienie zdjęcia.

14. Głosować można od 1 do maksymalnie 10 dnia każdego miesiąca. (tzn. na fotografie z lutego – głosowanie od 01 do 10 marca, itd.). Głosowanie zostaje zakończone po upływie terminu.

15. Laureatem konkursu zostanie fotografia, która otrzyma największą liczbę Polubień.

16. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące konkursu będą podawane na Fan Pagu portalu.

17. Polubienie Fan Pagu portalu lubiezwiedzac.pl nie jest czynnikiem obowiązkowym zarówno przy głosowaniu jak i zgłaszaniu zdjęć do konkursu. Zachęcamy jednak do polubienia naszej strony, gdyż będą na niej zamieszczane informacje o konkursie, co ułatwi uczestnikom do nich dostęp.

18. Przy zdjęciu biorącym udział w konkursie udostępniane będą informacje o nicku lub imieniu i nazwisku zgłoszonym w formularzu rejestracyjnym. Podany w formularzu adres e-mail Uczestnika jest tylko do wiadomości Organizatora i będzie on służył do kontaktów w sprawach związanych z przebiegiem konkursu.

19. Uczestnik wyraża zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji o konkursie.

20. W przypadku wygranej, Uczestnik jest zobowiązany podać Organizatorowi dane, które umożliwią wysłanie nagrody.

21. Nagroda nie może być wymieniona na gotówkę, ani na inne nagrody rzeczowe. Zwycięzca, który nie wysłał informacji umożliwiających wysłanie nagrody w ciągu 14 dni lub po wysłaniu nagrody pocztą nie odebrał nagrody w ciągu 14 dni traci do niej prawo.

22. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za skuteczność dostarczenia wiadomości e-mail.

23. Nagrodą w konkursie w miesiącu lipcu jest album turystyczny.


Kaplica w lesie najlepsza!Dobiegła końca kolejna edycja naszej zabawy na Najlepsze zdjęcie miesiąca. Batalia o najlepsze zdjęcie czerwca była wyjątkowo zacięta aż do ostatniego dnia głosowania, a wygrała fotografia pt.: Kaplica w lesie. Gratulujemy! Gratulacje składamy też pozostałym autorom i zapraszamy do udziału w konkursie też w tym miesiącu. Laureata prosimy o przesłanie danych adresowych poprzez formularz kontaktowy.Ten serwis wykorzystuje pliki cookie zapisywane na urządzeniu końcowym w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych i reklamowych. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystanie plików cookie, zmień ustawienia swojej przeglądarki. OK, rozumiem