lubiezwiedzac.pl

    Opis portaluWakacyjny konkurs TU BYŁEM!Chcemy Was zaprosić na kolejny konkurs! Tym razem rozpoczynamy wakacyjną akcję związaną z turystyką po naszym kraju. Jest to propozycja dla wszystkich włóczykijów i osób, które nie potrafią usiedzieć w domu i z aparatem w ręku zwiedzają kraj. Zasady są proste, wystarczy wejść na portal, zaznaczyć odwiedzone miejsca funkcją TU BYŁEM i pod zdjęciem dodać swój komentarz. Najlepsze komentarze zostaną nagrodzone!


Regulamin konkursu
pt.: TU BYŁEM!Organizatorem konkursu jest portal turystyczny www.lubiezwiedzac.pl.

Termin rozpoczęcia konkursu: 11.07.2017

Termin zakończenia konkursu: 31.08.2017

1. Uczestnikiem konkursu może być osoba pełnoletnia, mająca zdolność do czynności prawnych i posiadająca konto na portalu www.lubiezwiedzac.pl.

2. Aby stać się Uczestnikiem konkursu należy wybrać z dostępnych na portalu fotografii miejsca, które odwiedziliśmy i zaznaczyć przyciskiem TU BYŁEM oraz dodać pod wybranym zdjęciem swój komentarz na temat odwiedzonego miejsca.

3. Oznaczenie zdjęcia funkcją TU BYŁEM oraz dodanie komentarza przez Uczestnika pod oznaczonym zdjęciem jest równoznaczne z akceptacją regulaminu konkursu.

4. Uczestnicy mogą oznaczać funkcją TU BYŁEM tylko te miejsca na zdjęciach, które faktycznie odwiedzili. Każdy Uczestnik może zaznaczyć nieograniczoną ilość odwiedzonych miejsc.

5. Komentarze muszą być zgodne z tematyką portalu tzn. opisywać odwiedzone miejsca. Komentarze niezwiązane z tematyką będą usuwane przez Organizatora bez podania przyczyny. W przypadku komentarzy wulgarnych oraz naruszających obowiązujące prawo, a także prawo osób trzecich, Organizator konkursu zastrzega sobie możliwość usunięcia komentarz z portalu oraz wykluczenie z udziału konkursie w dowolnym momencie jego trwania, bez informowania o tym fakcie Uczestnika.

6. Konkurs składa się z wyboru przez Organizatora konkursu najlepszego komentarza nadesłanego w danym miesiącu. Komentarze będą oceniane pod kątem przydatności informacji turystycznej oraz emocjonalnego opisu miejsca.

7. Laureat konkursu zostanie ogłoszony pierwszego dnia kolejnego miesiąca (np. 1 sierpnia – laureat z lipca). Konkurs będzie prowadzony przez okres wakacji od lipca do końca sierpnia, a laureaci będą nagradzani za każdy miesiąc osobno.

8. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące konkursu będą podawane na stronie portalu.

9. W przypadku wygranej, Uczestnik jest zobowiązany podać Organizatorowi dane, które umożliwią wysłanie nagrody. Nagroda nie może być wymieniona na gotówkę, ani na inne nagrody rzeczowe. Zwycięzca, który nie wysłał informacji umożliwiających wysłanie nagrody w ciągu 14 dni lub po wysłaniu nagrody pocztą nie odebrał nagrody w ciągu 14 dni traci do niej prawo.

10. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za skuteczność dostarczenia wiadomości e-mail.

11. Nagrodą w konkursie w miesiącu lipcu jest książkowy album turystyczny.


Opublikowano 2017-08-30 09:21:53 przez administrator

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie zapisywane na urządzeniu końcowym w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych i reklamowych. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystanie plików cookie, zmień ustawienia swojej przeglądarki. OK, rozumiem